درباره ما

FEW WORDS

درباره رایان ارتباط

دربارۀ ما

گروه رایان ارتباط با بهره گیری از دانش، تخصص، و تجربۀ گروهی از کارشناسان زبدۀ ارتباطات و مخابرات و به کارگیری جدیدترین فناوری های روز دنیا آماده برای ارائۀ خدمات گوناگون و راه حل های جامع ارتباطی جهت توسعه و بهبود کارایی و بهره وری به سازمان ها، شرکت ها، مؤسسات آموزشی، مراکز بهداشتی، و غیره در بخش های دولتی و خصوصی می باشد. زمینۀ کاری و اندازۀ سازمان و نیازهای گوناگون موجود و آیندۀ مشتریان در انتخاب راه حل مناسب ارتباطی نقشی به سزا دارد. راه حل های گروه رایان ارتباط متناسب با نیاز و بودجۀ مشتریان محترم طراحی و اجرا می گردد تا به این ترتیب بالاترین کیفیت و بیشترین بهره وری در شرایط موجود و پیش بینی برای توسعه های آینده در زمینۀ ارتباطات را با اطمینان بالا و امکان پشتیبانی کامل ارائه نماید.

با تکیه بر سطح بالای دانش و تخصص کارشناسان خود در زمینه های مختلف فناوری های مخابراتی و پیشینۀ تجربۀ مرکب بیش از 25 سال کار در سطوح مختلف پروژه های مخابراتی و شبکه های ارتباطی کشوری و بین المللی، گروه رایان ارتباط با افتخار حاصل این پیشینه و تجربه را در زمینه های مشاوره، طراحی، تأمین و تجهیز، راه اندازی، آموزش و پشتیبانی راهکارهای ارتباطی در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

امید است با یاری خداوند بزرگ بتوانیم از توانایی ها و تجربیات خود در پاسخگویی به نیازهای سازمان ها و بنگاه های تجاری در زمینۀ صنعت ارتباطات استفاده نموده و وظیفۀ خود را به عنوان عضوی از جامعۀ متخصص کشور به بهترین شکل و بالاترین کیفیت به جا آوریم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید